AuraTransformaator Kristina Raie

istub

Tegemistest

Kristiina korraldab loenguid ja vaimseid praktikaid erinevates riikides mitmetel põnevatel teemadel, näiteks nagu – kes ma olen, kes ma tahan olla ehk kuidas elada enda unistuste elu; kuidas ennast realiseerida soovitud kujul; kuidas leida sobiv elukaaslane; kuidas enda keha tervendada. Loengute ja praktikate eesmärk on suurendada inimese teadlikkust iseendast ja ümbritsevast, aidata inimesel leida oma õnne nii, et ta kiirgaks armastust ja rahulolu ka ümbritsevasse maailma.

Leiud
Mõned aastad tagasi avastas Kristiina efektiivse meetodi – AuraTransformatsiooni – mis aitab uute energiate abil võimsalt inimesel lõimuda oma kõrgema vaimse olemusega, nii et inimese teadlikkus iseenda olemusest avardub- ta teab järjest selgemalt, millist elu elada tahab ja ta realiseerib edukalt enda plaane.

Auratransformatsioon
Kristiina lõpetas AuraTransformaatorite kursused Norras 2007 aastal Anni Sennovi ja Berit Reaveri juhendamisel ja tegutseb nüüd ka AuraTransformaatorina rahvusvaheliselt. Kristiina töötab inimestega eesti-, vene-, soome- ja inglise keeles. Samuti aitab korraldada AuraTransformaatorite kursusi vene keeles.

Armastusega Kristina

Telefon: +372 5117210
e-mail:kristiinaurm@hot.ee