Anneli Bärlund.

Anneli Bärlund

Tervendamisest Uues Energias

Kui inimese mõtted ja tunded on omavahel tasakaalus, siis püsib ka füüsiline keha terve ja on energiast laetud. Tervendamine on tasakaalus ja armastuse seisundis oleva inimese kontakt taskaalutu inimesega (haigega), kes on sinu väe suhtes vastuvõtlik. Taskaalustatud tervendaja jõudu ei kasutata tegelikult tervendamiseks, vaid katalüsaatorina, et süüdata teise jaoks roheline tuli. Kui tervendamist vajava inimese hing leiab, et tema õppetükid ei ole veel ära õpitud, siis ütleb ta ära tervendaja väe kasutamise võimalusest haiguse tühistamiseks. Tervendamine on tegelikult tervenemiseks loa andmine.
Kõik, mida me teha saame, on tasakaalustada energia inimolendi ümber ja lubada tal Endal Ennast tervendada.

Vanadest ja noortest
Emake Maa on liikumas viiendasse mõõtmesse. Praegusel hetkel elab Maal inimkonna tuumik, kes on üks elu teise järel Maale kehastunud Lemuuria aegadest saadik. Lemuurlased on hetkel pillutatud laiali üle terve maailma ja esimesed, kes oma vibratsiooni muudavad, ongi lemuurlased. Nad on siin Maal vastu pidanud igavikke, nad olid mungad, nunnad, šamaanid, nõiad, keda tapeti ja põletati. Nende aeg on kätte jõudnud.
Kes on autist? Miks neid sünnib praegu nii palju? Ta on tulnud Maale, et näidata teile, missugune on tuleviku inimene. Autisti aju toimib teisiti, seal ei ole selliseid müüre nagu meil on. Ainsad energiad, mis tema rahustamiseks toimivad, on on interdimensionaalsed - muusika, kunst ja armastus. Muusika puudutab südameid, see on mõõtmetevaheline, ei ole ju piirangut nootide hulgal, mida suudad kuulata. Ei ole piirangut värvide hulgal, mida suudad tajuda.
Tänapäeval sünnib autistlikke lapsi rohkem kui sellel planeedil eales on olnud. Küsime - kas see on vaktsiinidest või keemiast toidus. Tegelikult on nad tüüp andekaid lapsi, kes planeeti Maa aitavad. Nende ajust on kadunud lineaarsed müürid ja nad peavad õppima neid müüre ehitama.
Alates 1995 .-ndast aastast hakkasid Maale saabuma indigolapsed. Nad ei austa inimesi, kes ise ennast ei austa. Nad on hetkel jõuetud kogu olukorra suhtes Maal. Nende intuitsioon ja tundlikkus valede ja ebakõlade suhtes on eriliselt võimendatud. Kool ja õpetaja söödavad lapsele ette lineaarset lobi, aga lapsel on juba asjadest tervik-pilt olemas. Laps igavleb ja hakkab vastu - ja meie anname talle ravimeid. Oleme rahul rohkem kui 100 aastat vana haridussüsteemiga.
Miks arvatakse, et lapsed, kes praegu sünnivad, omavad samasugust teadvust, mis oli nende vanematel ja vanavanematel. Paljud haritud õpetajad suruvad noori alla, sundides neid jätkuvalt oma kastidesse. Aga see, mis toimub, on evolutsioon, mitte tasakaalutus ja ei vaja ravimeid.

Auratransformatsioonist
Uues Energias – sa lihtsalt oled teistsugune. Sa tead asju, asjadevahelisi seoseid. Alguses langed üles-alla nagu Ameerika raudteel. Sulle ei meeldi enam alkohol. Sa hakkad nina kirtsutama vorstide ja säilitusaineid täistuubitud toidu vastu. Lähed poodi - ja su käsi valib instinktiivselt sinu keha jaoks õiget kütust. Langeb vana taak ja karma. Äkki sa näed väga selgelt vana energiat, tajud selle kohalolekut ja alguses see ärritab ja tekitab vastumeelsust. See vana loba, see tühisus, see virisemine. Kui vanas energias inimene alustab oma pikki heietusi, siis sul on asjast juba ülevaade ja pilt selge. Lõpuks ajab see naerma.Lased lahti omast elus vanadest asjadest ja ka suhetest, mis sind enam ei toida, mis sulle midagi ei paku. 2012. aasta talvine pööripäev leiab aset 21. detsembril kell 11.11. hommikul. Sel hetkel sureb midagi vana ja sünnib midagi uut .See saab olema puhas vaimne energia, mis sellest hetkest Maa vallutab. Kuna see kuupäev läheneb meile iga tunniga, on igal inimesel võimalus keskenduda positiivsusele ja tõsta oma isiklikku võnkesagedust, mis omakorda tõstab kogu planeedi võnkesagedust.

Kristallidest
Kristallid on elusolendid, kes aitavad säilitada otseühendust Algallikaga. Ka tavaline kivi on osake Maast, aga kristall ehk poolvääriskivi on oma olemuselt Meister. Tema sees olev sära ja kiirgus on vaimne energia, mis on mateerias saanud kõigile nähtavaks. Kristallide abil on võimalik oma kontakti vaimse maailmaga süvendada ja tasakaalustada. Paljudes meie kodudes on mitmesuguseid poolvääriskive ja nad ei ole meie kätte sattunud sugugi juhuslikult. Me oleme need kas ostnud või nad on meile kingitud, järelikult on see kristall tundnud oma võnkesagedust sinu omaga ühtivat ja on seetõttu sattunud just sinu kätte. Iga kristall vajab energia muundamiseks allikat – see võib olla heli, valgus, puudutus või mõte. Kristallid armastavad inimesi ja aegade algusest on nad täitnud kokkulepet koostööd teha ja eriti murrangulistel ajajärkudel. Kõiki indigo- ja kristall-lapsi, kes praegu Maa peale kehastuvad, saab aidata kõnehäirete, langetõve, autismi, aju ja mõistuse tasakaalutuse puhul küaniidiga. See kristall loob energiakanalid, mille kaudu lapse teadvus saab uuesti Algallika ja valgusega kontakti. Vana energia hirmud on muutnud lapsed depressiivseteks, selle asemel, et neid lapsi häbistada, andke neile parem nõu, kuidas siin planeedil Maa hakkama saada.

Armastusega Anneli

Telefon: 58 438 338
e-mail:annelibarlund@gmail.com